Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Koçtaş Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2016

Koçtaş Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2016

Koçtaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

KOÇ Grubu tarafından kurulmuş olan KOÇTAŞ personel alımı yapacaktır. Koçtaş yeni açacağı ve mevcut şubeler için personel alımı yapacaktır. Büyük şehirler başta olmak üzere bir çok şehirde faaliyetlerini sürdüren koçtaş müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni personel alımları ile kadrosunu güçlendirmeyi hedeflemektir. Binlerce çalışana ekmek kapısı olan koçtaş yeni personel alımları ile ülke ekonomisinede büyük katkıda bulunacak diyebiliriz.

Koçtaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi verilmiş değil. Koçtaş tarafından yayında olan adet pozisyon için personel alım ilanı yayınlamıştır. Koçtaş ilanları her hafta yenilenerek artmaktadır. Sizde koçtaş ailesinde çalışmak istiyorsanız bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Koçtaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapacağı pozisyonları incelediğimizde karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekilde verilmiştir.

♦ Satış-Pazarlama
♦ Kasa
♦ Satış Danışmanlığı
♦ Tezgahtarlık
♦ Mühendislik

Koçtaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapılacak pozisyonlar yukarıda verildiği gibidir. Koçtaş iş ilanlarını büyük kariyer sitelerinden olan yenibiriş ilan sitesini kullanarak yayınlamaktadır. iskurr.gen.tr sitesi olarak Koçtaş iş ilanlarını takip edip güncel olarak yayınlanan ilanları sitemizde paylaşacağız.

http://www.yenibiris.com/koctas-is-ilanlari?firma=103368

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.