Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kızılay Hem Yurtiçi Hem Yurtdışı Personel Alımı Yapıyor

Kızılay Hem Yurtiçi Hem Yurtdışı Personel Alımı Yapıyor

Kızılay Hem Yurtiçi Hem Yurtdışında Olmak Üzere Personel Alımı Yapıyor!

Kızılay hem yurtiçinde personel alımı yapıyor hem de yurtdışında alım yapacak. Kızılay insan kaynakları bünyesinde oluşan personel eksikliğini gidermek adına personel alımları gerçekleştirebilmektedir. Bünyesinde oluşan eksiklikleri gidermek adına hem yurtdışı olsun hem yurtiçi olsun personel alımı yapıyor. Sizlerde Kızılay bünyesinde çalışmak istiyorsanız haberimizi dikkatli şekilde okuyup başvuruda bulunabilirsiniz.

Kızılay’ın yaptığı yurtdışı iş ilanları gibi ilanlar oldukça güncel olarak sizler ile paylaşmaktayız. Sizlerde gerek yurtdışı gerek yurtiçi ilanlardan faydalanmak adına sitemizi güncel şekilde takip etmenizde fayda olacak, ilanlardan haberdar olabileceksiniz.

Kızılay Hakkında

Kızılay 1868 yılından bu güne kadar halkımıza ve yurtdışında bazı ülkede ihtiyaç sahipleri insanlara yardımlarını sürdürmektedir. En son 1947 yılında adının Türk Kızılay Derneği olması ile birlikte ülke içi ve ülke dışı faaliyetlerine aralıksız şekilde, her geçen gün biraz daha arttırarak devam etmiştir. Kızılay bünyesinde bir çok personel çalışmaktadır. Bunların bazıları yurtdışında bazıları ise yurtiçinde görev almaktadırlar. Sizlerde ister yurtdışı iş pozisyonuna isterseniz yurtiçi iş pozisyonlarına başvurabilirsiniz. Eğer bu köklü kurumda, bu güzel hizmetlere sizlerde yardımcı olmak, onlarla birlikte çalışmak istiyorsanız yazımızın devamını dikkatli şekilde okuyup nasıl başvuruda yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kızılay Personel Seçme İşlemleri

Kızılay köklü bir firma olduğundan her başvuran tabii ki de seçilmemektedir. Bazı aradığı kriterler olmaktadır. Alım yapılacak olan pozisyonda mesleki bilgi ve özel yeteneklere sahip olmanız gerekecektir. Değişimlere uyum gösterebilecek, girişimci, katılımcı, yaratıcı ve kendisini sürekli geliştirmeye odaklı insanları tercih etmektedirler. İnsan kaynakları yaptığı açıklamalarda alım yapılacak personellerde aradığı kriterlerden bu şekilde söz etmiştir. Kızılay kuruluşuna değer katabilecek en donanımlı personellerin tercih edildiği söylenmektedir.

Kızılay Kuruluşu Personel Alımına Nasıl Başvurabilirim?

Ülke genelinde ve yurtdışında bazı bölgelerde personel alımı ilanı yayınlayan Kızılay başvuruları başlamış bulunmaktadır. Kızılay personel ihtiyacı duyduğu zaman resmi sitesinden güncel olarak duyurular paylaşmaktadır. Kızılay personel alımı ilanı duyurusu yaptığında bizlerde sizler için sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Kızılay personel alımı ilanına başvurmak ve alım yapılacak pozisyonları görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Atatürk Üniversitesi 77 Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde atatürk üniversitesi personel alımı ve üniversite iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kızılay Hem Yurtiçi Hem Yurtdışı Personel Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. süleyman dedi ki:

    temizlik işi yapabilirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.