Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2016

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2016

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı 2016

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 5 Nisan 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığının İnternet sitesinden yapmış olduğu ilana göre 23 pozisyona sürekli işçi görevlendirecek.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yapmış olduğu bu ilana başvurmak isteyen personel adayları Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü’nün İnternet sitesi veya genel müdürlüğünden değilde İşkur sitesinde bulunan açık iş ilanları bölümünden yada İŞKUR’a ait hizmet merkezlerinden şahsen başvuruda bulunabilecekler.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2016 ilanına posta, elektronik posta veya genel müdürlüğe şahsen başvurular kabul edilmeyecek, bu yollara yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır ve geçersiz sayılacaktır.

Devlet Personel Başkanlığının sitesinde bulunan ilana göre adaylar şartları dikkatli bir şekilde incelemeli ve bütün şartları taşıdıklarından emin olmalılar. İlanda belirtilen şartlardan bir tanesi bile eksik olması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı ilanına göre alım yapılacak pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almaları veya ilanda belirtilen şartlara göre KPSS den muaf olmaları gerekmektedir.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımları şu şekilde gerçekleşecek.

Kamarot

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 8 adet Kamarot alacak. Kamarot olarak görevlendirilecek kişiler lise veya dengi okullardan mezun olmalılar. Güncel olarak Kamarot yeterliliğine sahip ve aşçı olarak çalışmış kişiler seçilecektir.

Büro Personeli

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 4 adet büro personeli alacak. Ortaöğretim kurumlarında bulunan Bilgisayarlı Muhasebe bölümü mezunu olanlar, MEB’in onayladığı İnsan Kaynakları Yönetimi Kurs Bitirme Belgesine sahip olanlar ve bilgisayar kullanmayı bilenler arasından seçim yapılacaktır.

Büro Personeli (Memur)

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 3 adet Büro Personeli (Memur) alacak. Başvuracak adayların lise ve dengi bir okul mezun olmaları ve bilgisayar kullanmayı bilmeleri gerekmektedir.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü’nün diğer alacağı personeller ve ilanlarla ilgili bütün detaylara aşağıda vereceğimiz üç linkten ulaşabilirsiniz.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?a83dd871-4bcd-4140-b16d-29daf334a12a

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?49323117-dd90-488f-bb31-6ffcf8282d30

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?9fb60e1d-944e-4c53-8042-2ce98abfa814

Dilerseniz iskurr.gen.tr sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden takip ederek 2016 güncel iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde El İşi Ürünler Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Ek İş İlanları, El işi ürünler yaparak para kazanma ve evde ek gelir sağlama yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.