Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kipa Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2016

Kipa Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2016

Kipa Personel Eleman Alımı İş İlanları

Türkiye çapında hizmet veren Kipa Hiper market zincirleri, büyük bir şirkettir. Özellikle fiyatlarının uygun olması nedeni ile bugün birçok kişi tarafından tercih edilen bir market olması sebebi ile yoğunluklarında yaşandığı doğrudur. 2016 yılında daha fazla şube açmak isteyen ve mevcut marketlerini büyütmek isteyen Kipa, birçok personel eleman alımı yapacağını duyurdu.

Kipa Hiper market insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Kipa Hiper market Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Kipa Hiper market Açık Pozisyonlar

Teknik Personel,
Kasiyer,
Teslimat Elemanı,
Depo Elemanı,
Ekmekçi,
Market Reyon Görevlisi,

Kipa Hiper market personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Kipa Hiper market gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Kipa Hiper market İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/tesco-kipa-kitle-pazarlama-ticaret-ve-gida-sanayi-is-ilanlari-c12506-p2740/

Bir önceki yazımız olan Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Çalık Enerji, Çalık Enerji Eleman Alımı ve Çalık Enerji İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.