Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kiğılı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kiğılı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kiğılı insan kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Kiğılı  dünya markası olma yolunda ki hedeflerimizi; sahip olduğumuz insan kaynağından aldığımız güç ile gerçekleştiriyoruz. ‘’İnsan Odaklılık’’ değeri doğrultusunda amacımız, motivasyonu yüksek, kuruma bağlılık gösterecek ve işbirliği sağlayacak, Kiğılı’yı geleceğe taşıyacak etkin insan kaynakları istihdam etmektir. Bütün seçme ve yerleştirme prosedürlerimiz, muhtemel adayları yetkinliklerine, bilgilerine, yeteneklerine göre değerlendirerek eşit fırsat tanıma ilkesini gösterecek şekilde düzenlenmiştir. Şirketimizde oluşan açık pozisyonlar önce şirket içerisinde değerlendirilmektedir.

Kurum kültürünün devamı açısından yönetimsel pozisyonların öncelikle şirket tarafından yetiştirilen çalışanlar tarafından doldurulmasına özen gösterilmektedir. Doğru işe doğru kişiler ilkesinden yola çıkarak mülakatlarımız yetkinlik bazlı olup, pozisyonun gerektirdiği duruma göre adaylara kişilik testleri, yetkinlik değerlendirme ve beceri sınavları da uygulanabilmektedir. Görüşme ve sınavlar neticesinde olumlu olarak değerlendirilen adayların, daha önce çalışmış olduğu yöneticisinden referans araştırması yapılmaktadır.

Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır.  İşe giriş işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte aday artık Kiğılı ailesinin bir parçasıdır. Sadece çalışanlarımıza değil, bizimle çalışmak isteyen tüm adaylarımıza değer vermekteyiz. Bu düşünceden ötürü bize başvuran ve görüşme yapılan her adaya olumlu/olumsuz mutlaka geri dönüş yapmaktayız.

KİĞILI HAKKINDA

Kumaşı sağlam olanın, sözü de sağlam olur…

Elbette daha önce adımızı duydunuz. Çünkü biz 1938’den beri bu toprakların her köşesinde bir dost edindik. Anadolu’ya kumaş götüren tüccarlar uğrardı Beyoğlu’ndaki ilk mağazamıza… Sonra biz büyüdük, Türkiye’nin her köşesine hizmet kalitemizi ve güvenimizi götürdük. Tanıştığımız her insana söz verdik ‘’Kaliteli giyinmek için bize güvenin, sizi asla yarı yolda bırakmayız’’ diye. Gün geldi bu ülkenin sınırlarını aştık, dünyanın farklı noktalarına taşıdık sizlerden aldığımız ilhamla yarattığımız eşsiz koleksiyonlarımızı. Ama nereden geldiğimizi hiç unutmadık. Türkiye’de ve dünyada kazandığımız her ödülde, moda sektörüne kattığımız her yenilikte bizi biz yapanın bu söz olduğunu hep hatırladık. Önce Türkiye’nin vazgeçilmez erkek giyim markası olduk, ardından potansiyelimizi doğru değerlendirerek dünyaya açıldık. Kiğılı bugün dünya üzerine yayılmış 300’e yakın noktasına haftada 200.000 adet üzerinde ürün gönderiyorsa, elbette size verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

http://www.kariyer.net/kigili-giyim-tic-a-s-is-ilanlari-c24118-p15507/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.