Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kibar Holding Personel Eleman Alımı 2015

Kibar Holding Personel Eleman Alımı 2015

 

Kibar Holding İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Kibar Grubu olarak günümüzdeki gelişmeleri iyi izleyip, bu değişim sürecinde kurumsal değerlerimize bağlı kalarak, birlik ve beraberliğimizden aldığımız güç ile topluluğumuzu ve ülkemizi ileriye taşımak birincil hedeflerimizdir. Grubumuz; 7.000’e yakın çalışanımızla, metal, otomotiv, paketleme, inşaat malzemeleri, gayrimenkul, lojistik ve enerji alanlarında faaliyet gösteren 22 şirketimizle bu amaca hizmet vermek için girişimci, çağdaş ve yenilikçi yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Özellikle Avrupa ekonomilerinde ve Ortadoğu siyasi çerçevesinde yaşanan derin sıkıntılar düşünüldüğünde, ülkemizin durumu daha da önem kazanmaktadır. Bu konjonktürde güçlü yabancı ortaklıkları olan şirketlerimiz Türkiye’deki operasyonlarının gücünden ve küresel kapsamdaki tecrübelerinden yararlanarak mevcut operasyonlarını daha verimli hale getirmek ve çeşitlendirmek için çalışmaktadırlar. Diğer şirketlerimiz ise sektörlerine ilişkin potansiyel işbirliği ve satın alma fırsatlarını aktif bir şekilde takip etmektedirler.

Uygun Pozisyonlar: Mekanik Bakım Yöneticisi, Satış Uzmanı, Servis Teknisyeni, Kalıp Bakım Uzmanı

Başvuru Kanalları: 

http://www.kariyer.net/kibar-holding-is-ilanlari-c1227-p42064/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.