Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kibar Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

Kibar Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

Kibar Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Kibar Holding, isviçrede faaliyet gösteren Sicpa Holding, ile güçlerini birleştirdi bu büyük ortaklık sonrası Türkiye de sektörde daha güçlü hale gelen Kibar Holding, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız verdi, Kibar Holding, 2016 yılında personel alım ilanları için düğmeye bastı ilk personel alımlarını Assan Lojistik  ile başlayan Kibar Holding, bünyesine kariyer hedefi olan işinde profesyonel adayları iş başvurusuna davet ediyor.

Kibar Holding personel alımı iş başvurusu 2016 yılında ilk ilanlarını verdi yılın belirli aralıkların da alımlar yapan Kibar Holding iş ilanlarını takip etmek için sizin için hazırladığımız sayfamızı takip etmeniz yeterlidir ilanlar güncellendikçe sayfamız güncellenecektir. Peki Kibar Holding başvurusu nasıl yapılır? Kibar Holding personel alım şartları nerelerdir? işte ayrıntılar…

Kibar Holding personel alımı iş ilanları 2016 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak edenler için yaptığımız incelemede karşımıza çıkan iş ilanları şu şekildedir.

♦ Satış Uzmanı,
♦ Kıdemli Muhasebe Uzmanı,
♦ Filo Kiralama Stajyeri,
♦ Operasyon Destek Sorumlusu/Engelli.

Kibar Holding personel alımı iş ilanları 2016 yılında ilk ilanlar bu şekilde olup bu ilanlar sürekli olarak yenilenmektedir. İş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar kariyer sayfasından ilanların başvuru şeklini ve başvuru için gereken şartları inceleyip başvuru yapabilirler. Sizde Kibar Holding iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/assan-panel-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c1227-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ercan kapan dedi ki:

    26 yasındayım elektıkcı usraSIYIM 6 senedır elektık ısyle ugrasyrm

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.