Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Keskinoğlu Tavukçuluk Personel ve Eleman Alımı 2016

Keskinoğlu Tavukçuluk Personel ve Eleman Alımı 2016

Keskinoğlu Tavukçuluk Personel ve Eleman Alımı 2016

Uzun yıllar boyunca ülkemiz’de hizmet veren Keskinoğlu tavukçuluk sektöründe sağlıklı ürünleri sofralarımıza sunmak için günümüze kadar hizmet etmeye devam etmektedir. Türkiye genelin’de bir çok bayiliği bulunan Keskinoğlu Tavukçuluk  personel alımı yapacagını ilan etti. Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için personel ve eleman alımı yapacaktır. Sizlerde Keskinoğlu bünyesine dahil olmak istiyorsanız firmanın iş ilanlarına gözatmanızı tavsiye ediyoruz.

Manisa’da bulunan üretim tesislerinde alım yapmayı planlayan firma işe alım sürecinde adayların başvuruları sonrasında Mülakat süreci başlamaktadır. 2016 yılında personel alımına hız veren şirket altta verilmiş olan açık pozisyonlar için personel alımı yapacaktır.

Keskinoğlu Tavukçuluk İş İlanları 2016

-Endüstri Mühendisi
-Genel Başvuru
-Çevre Mühendisi
-Sipariş Elemanı

İş Başvuru Adresi:

www.kariyer.net/keskinoglu-tavukculuk-ve-damizlik-isl-san-tic-a-s-is-ilanlari-c6633-p31514/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.