Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kazancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kazancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kazancı Holding İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Degerli okurlarımız sizde bu ilana iş başvurusu yaparak Firmanın gücünden güç alabilirsiniz. sizin için hazırladıgımız sayfamızda  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ilanları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Kazancı Holding kurulduğu yıldan bu yana sürekli olarak gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Uzun senelerdir Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde faaliyetlerini sürdüren Kazancı Holding, 2015 yılında birçok alanda görevlendirmek üzere personel eleman alımları yapacaktır. Holding’in bu personel alımlarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız makalemizde bulunan Kazancı Holding kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz

 

Firmanın açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

– Bütçe ve Raporlama Uzmanı
– Muhasebe Yetkilisi
– Satınalma Uzmanı
– Harita Teknikeri Hatay Kazancı Holding
– Mekanik Teknisyeni Şanlıurfa AKSA ENERJİ
– Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek Uzmanı
– Cari Hesap Elemanı
– Makine Teknik Ressamı

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Bu temel şartları taşıyan herkes Kazancı Holding  Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Kazancı Holding  Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kazanci-holding-is-ilanlari-c5315-p30198/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kazancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.