Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kaynakçı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kaynakçı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kaynakçı İş İlanları

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’nin birçok noktasında gerek inşaat şirketleri gerekse bir çok özel şirket kaynakçı alımları yapmaktadır. Özellikle alımlar konusunda gazaltı kaynagıda bilenler ve  tecrübe sahibi kişileri aramaktadır. hatta 5 – 10 yıl üzerinde tecrübe sahibi kişiler yurt dışındada kolaylık ile iş bulabilmekteler.

Kaynakçı olarak çalışacak personel arayan internet üzerinde onlarca ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan firmalar yeni ilanları da sürekli ekliyorlar. Yeni çıkan ilanların yanında birde eski ilanlarını tazeleyen firmalar personel  alımlarına son hızla devam ediyorlar.

Açık Pozisyonlar:

-Kaynakçı
-Gazaltı Kaynakçısı

Kaynakçı personel alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Kaynakçı İş İlanları İçin:

http://www.kariyer.net/kaynakci-is-ilanlari-p8653

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kaynakçı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.