Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kartonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kartonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kartonsan İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Kartonsan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kartonsan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: Atık Su Arıtma Operatörü, Elektrik/Elektronik Bakım Sorumlusu

İŞE ALMA
Kartonsan’da mevcut özgeçmiş havuzundan ve/veya ilan sonucu yapılan başvurular içinden insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından ön görüşme için seçilen adaylarla görüşülerek ikinci görüşmeye çağırılacak adaylar belirlenir. İkinci görüşme ilgili departman tarafından yapılır. Uygun görülen aday/adaylar üçüncü görüşmeye davet edilerek ücret, sosyal haklar ve iş tanımı hakkında son görüşme yapılır.

İşe alımına karar verilen aday/adaylara gerekli işe alım evrakları bildirilerek tamamlaması istenir.

İş başvurusu uygun görülmeyen adaylara yazılı olarak geri bildirim yapılır.

ORYANTASYON
Kartonsan’da işbaşı yapan kişi için çalışacağı işe uygun oryantasyon programı insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından yapılır ve ilgili departman müdürü tarafından gözlemlenir. Oryantasyon programı sonrası işbaşı yapan kişinin 2 aylık deneme süresi içinde performansı izlenir. Deneme süresi sonunda çalışması uygun görülen kişi/kişiler için iş akdi yapılır.

EĞİTİM VE GELİŞTİRME
Kartonsan’da her yıl sonunda, bir sonraki yıl için çalışan eğitim talepleri ilgili departman müdürü tarafından insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanına bildirilir. İnsan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından, eğitim talepleri mali boyutu ve zaman planı ile birlikte Genel Müdür onayına sunulur. Onaylanan eğitimler yıl içinde plan dahilinde gerçekleştirilir. Eğitim performansı her eğitim için eğitimin türüne göre belirlenerek ölçümlenir.

İŞ BAŞVURULARI
Kartonsan’da tüm departmanlar için oluşturulmuş norm kadro tablosu mevcut olup, norm kadro durumu departmanlar bazında yıllık olarak gözden geçirilir. Eksik kadrolar ve/veya şartlar gereği norm kadro değişiklikleri ilgili departman müdürleri tarafından insan kaynakları departmanına iletilir. Değerlendirmeler sonrası, mevcut/güncellenmiş norm kadro tablosuna göre personel alımı yapılır.

Başvuru Kanalları: 

http://www.kariyer.net/kartonsan-karton-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c34028-p26404/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.