Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kariyer.net Personel Alımı 2016

Kariyer.net Personel Alımı 2016

Kariyer.net Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en büyük iş ilan sitesi olan Kariyer.net, personel alımı yapacağını duyurdu. Milyonlarca insana iş bulması için yardımcı olan cv toplayan kariyer.net iş arayan insanlar tarafından ziyaret edilen iş ilan platformlarının en büyüğüdür. 1999 yılında kurulan kurulduğu günden bu güne kadar iş arayan insanlara ve iş ilanı vermek isteyen firmalara en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Üye iş yerlerine ve İş arayanlara daha iyi hizmet verebilmek için ilan yayınlayan kariyer.net 2016 yılında personel alımlarına hız verecek diyebiliriz.

Kariyer.net Personel Alımı 2016 da toplam kaç kişi ile yapılacak net bir rakam veremiiyoruz fakat; yayında olan 10 adet açık pozisyon için ilan verilmiştir. Çok sık personel alımı yapmayan Kariyer.net 2016 yılında bünyesinde çalışmak isteyenler için bir fırsat verdi diyebiliriz.

Kariyer.net Personel Alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı pozisyonlar şu şekilde verilmiştir.

♦ Ürün Yöneticisi/Yönetmeni,
♦ Kullanıcı Deneyimi Uzmanı,
♦ İK Yazılımları Destek Uzman Yardımcısı,
♦ Web Arayüz Geliştirme Uzmanı,
♦ Mobile Developer.

Kariyer.net Personel Alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla birlikte verilmiş olan iş ilanlarınıda alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kariyer-net-is-ilanlari-c16914-p7587/#tblFirmaIlanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.