Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Karel Elektronik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Karel Elektronik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Karel Elektronik İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Karel Elektronik  başkent merkezli bir şirket olan Karel Elektronik 2015 senesinde de büyüme hedefleri ile birçok kişiyi işe almayı hedefliyor. Özellikle işe yeni girecek ve sektörden anlayan kişiler var ise onların seçilmesinde öncelik olacaktır. Birçok kişiyi işe alan ve almaya da devam eden Karel elektronik sektöründe lider markalar arasında yer almaktadır.

Karel Elektronik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Karel Elektronik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Karel Elektronik Açık Pozisyonlar

– GENEŞ BAŞVURU,
– DEPO ELEMANI,
– ELEKTRONİK TEKNİSYENİ,
– YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI,
– ARGE DONANIM TASARIM MÜHENDİSİ.

Karel Elektronik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Karel Elektronik gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Karel Elektronik İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/karel-elektronik-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c1109-p1185/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.