Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Karbosan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Karbosan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Karbosan İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Karbosan 1967 yılında İstanbul-Türkiye’de kurulmuş olan Karbosan, Türkiye’nin aşındırıcı ürünler konusunda faaliyet gösteren ilk üretici firmasıdır.Kuruluşundan bu yana hem yönetim kadrosu, hem de çalışanları, müşterinin aşındırıcı ürünler konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaya kendilerini adamışlardır. Kullanıcıları ile birlikte bir takım halinde çalışarak yeni teknolojiler ve değişik sanayi kollarının ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler geliştirmek bir Karbosan geleneğidir.
Sonuç olarak; Aşındırıcı ürünler sektöründe Karbosan’ın en hızlı büyüyen firma olması süpriz değildir. Halihazırda, 30.000m2 kapalı alanda 500 ‘e yaklaşan profesyonel çalışanı ile Dünya pazarına, tam bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Gelişen ihracat faliyetlerimiz sonucunda Karbosan ürünleri 5 kıtada birçok ülkede satışa sunulmaktadır.

Karbosan insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Karbosan Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Karbosan Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru
• Mekanik Bakım Elemanı

Karbosan personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Hastavuk gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Karbosan İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/karbosan-zimpara-tasi-sanayii-a-s-is-ilanlari-c12162-p2362/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Karbosan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.