Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Karbonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Karbonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Karbonsan İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Karbonsan Orhangazi fabrikası, kriyojenik tank üretiminde kullanılan en yeni teknolojik imkanlarla donatılmıştır. 1994 yılında kurulan Karbonsan, 2009 yılında Orhangazi, Bursa’da bulunan modern tesislerine taşınmıştır. 2014 yılı sonunda bu tesisin kapasitesinde artışa gidilmiş ve yapılan yeni yatırım, 2015 yılının ikinci çeyreğinde hizmete alınmıştır. Bu kapasite artışı ile birlikte, artık Karbonsan müşterilerinin beklediği hizmet seviyesini çok daha kısa teslim süreleriyle ve çok daha efektif olarak sunabiliyoruz.

Karbonsan insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Karbonsan Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Karbonsan Açık Pozisyonlar

Teknik Ressam
Dizayn Mühendisi
Kalite Kontrol Mühendisi
Üretim Kalite Kontrol Müdür Yardımcısı
Üretim Kalite Kontrol Müdürü
Üretim Kalite Kontrol Personelleri

Karbonsan personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Karbonsan gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Karbonsan İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/karbonsan-basincli-kaplar-san-tic-a-s-is-ilanlari-c52676-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Karbonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.