Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Karaca Porselen Personel Eleman Alımı 2015

Karaca Porselen Personel Eleman Alımı 2015

Karaca İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2015

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Karaca Porselen sektörün en büyük ve köklü şirketlerinden biri olarak günümüze çalışmalarına devam etmektedir. Kalite ve estetikten ödün vermeden, en uygun fiyatlara zengin ürünler sunan karaca bünyesindeki 62 mağaza  ve binlerce bayisiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Karaca insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Karaca Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Karaca Açık Pozisyonlar

• Lojistik Depo Elemanı
• Mağaza Müdürü
• Bölge Satış Sorumlusu
• Ürün Sevkiyat Şoförü
• Lojistik Personeli
• Mağaza Depo Görevlisi
Karaca personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Karaca gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Karaca İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/karaca-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c8074-p32952/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. dilek bosuguy dedi ki:

    Sizinle gorusmustuk iskonusu hakinda beni depo elemani olarak is alimi hakinda bilgilendirirseniz sevinirim bekliyorum kolaygelsin

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.