Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2016

Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2016

Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2016

Ülkemizin bir çok noktasında hizmet vermekte olan Kamil Koç personel alımı yapacagını duyurdu. Müşterilerine vermiş oldugu hizmetin kalitesini artırmak için bünyesine çok sayıda personel alımı yapacaktır. Binlerce çalışanı olan vu Kurumsal bir taşımacılık şirketi olan Kamil Koç yeni personel alımları ile kadrosunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Kamil Koç 2016 personel alımları konusunda yılın ilk altı ayında her ne kadar az ilan vermiş olsada yeni ilanlarını önümüzdeki günlerde yayınlayacak. Sizde kariyerinize kurumsal bir şirket olan Kamil Koç ta devam etmek istiyorsanız yayınlanmış ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

♦ BİLET SATIŞ YETKİLİSİ (TÜRKİYE GENELİ),
♦ KABİN SERVİS MEMURU (TÜRKİYE GENELİ),
♦ KAPTAN ŞOFÖR (TÜRKİYE GENELİ),

Kamil Koç personel alımları 2016 yılında yukarıda verildigi gibi olup bunların yanısıra yayında olan ilanlarda bulunmaktadır. Alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/kamil-koc-22055-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.