Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2015

Kamil Koç Personel Alımı İş İlanları 2015

Kamil Koç Şöför Alımı

1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin ilk otobüs şirketi olarak 89 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Kurucusu Kâmil Koç’un ilkeleri ışığında 100. yılına adım adım yaklaşan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 3 kıtada marka olma hedefine ise emin adımlarla ilerlemektedir.

89 yıldır bir gün bile kontak kapatmayan Kâmil Koç, bugün 4 bini aşkın çalışanı ve 868 araçlık modern filosuyla, 66 il, 310 ilçe ve 807 satış noktasında hizmetlerini sürdürmektedir. Günde ortalama 1400 ana kalkış yapılmakta ve yine günde ortalama 60 bin yolcuya hizmet verilmektedir. Yılda yaklaşık 410 bin sefer yapılmakta, 15 milyonun üzerinde yolcu taşınmaktadır.
Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer almaktadır.

Kamil Koç insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Kamil Koç Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Kamil Koç Açık Pozisyonlar

Kaptan Şöför
Host Hostes Başvurusu
Bilet Satış Görevlisi

Kamil Koç personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Kamil Koç gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Kamil Koç İş Başvurusu İçin:

http://www.kamilkoc.com.tr/genelbasvuru

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Emre ÖZDEMİR dedi ki:

    Zonguldak kozlu da ikamet etigim kamil koç ototobusunde çalışma k istiyorum 05343825407

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.