Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kambeton Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kambeton Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

 

Kambeton İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Kambeton’ un en değerli kaynağı ‘İNSAN’ dır. Şirket kültürüne uygun yetkinliklere sahip olan, gelişime ve değişime açık, yenilikçi, dinamik, yaptığı işte fark yaratacak adaylar değerlendirmeye tabii tutulur.

İşgücü ihtiyacının giderilmesi için aranan niteliklere uygun adaylar mevcut aday havuzundan, online insan kaynakları sitelerinden ve Kambeton internet sitesine yapılan başvurular arasından seçilir.

Belirlenen niteliklere uygun adaylarla İK Müdürlüğü’ nce ön görüşme ve yetkinlik testleri yapılır. Ön eleme sürecinden sonra adaylar, Bölüm Müdürü, Genel Müdür ve Üst Yönetim ile görüşmeye davet edilir.

Uygun görülen adaya iş teklifinde bulunulur.

Staj Olanakları

Üniversite Öğrencileri için Yaz Stajı
Üniversitede okuyan ve yaz stajı yapmak isteyen öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınarak, olanaklar ölçüsünde tüm birimlerde staj imkanı sağlanmaktadır. Staj başvurularının fazla olması nedeniyle değerlendirmelerde not ortalaması dikkate alınmaktadır.

Staj programlarımızda öğrencilerimize teorik ve pratik bilgilerin uygulanması sağlanmakta ve ayrıca iş hayatı ve çalışma prensipleri ile ilgili bilgi sahibi olmaları da sağlanmaktadır.

Meslek Lisesi Öğrencileri için Mesleki Eğitim Stajı
3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu gereği Şirketimizde her yıl yasanın belirlediği oranda meslek lisesi öğrencisine staj imkanı tanınmaktadır. Bu staj süresince öğrencilerin mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi sağlanmakta ve çalışma hayatına hazırlanmaları hedeflenmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bakım Onarım Şefi, Bakım Onarım Amiri, Satış Uzmanı, Elektrik Elektronik Bakım Ustası, Mekanik Bakım Ustası, Vardiya Amiri, Elektrik Elektronik Mühendisi

Başvuru Kanalları:

http://www.kambeton.com.tr/Iletisim/Insan-Kaynaklari/6/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.