Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Kadooğlu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Kadooğlu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Kadooğlu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Kadooğlu şirketler grubu geçmişten gelen deneyimi ile 2006 yılında girmiş olduğu akaryakıt dağıtım sektöründe lider konuma gelmiş durumdadır. Merkez ofisinin İstanbul da olduğu Kadooğlu şirketler grubu asıl faaliyet alanı olan petrol ürünleri satış, ithalat, ihracat ve depolama hizmetleri vermektedir. Kadooğlu şirketler grubu bünyesindeki personel ihtiyaçlarını giderip müşteri memnuniyetini artırmak için yeni personel alım ilanları yayınlamıştır. Sizde Kadooğlu grup şirketlerinden birinde çalışmak istiyorsanız ilanın detaylarını inceleyiniz.

Kadooğlu personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında kaç personel alımı yapacak incelediğimizde yayında olan 10 adet pozisyon bulunmaktadır. Personel alımları için İstanbul, Ankara ve Gaziantep illerinde yapılacak olup ilerleyen günlerde bu ilanların daha fazla olacağını söyleyebiliriz. Kadooğlu Holding için personel alımları için açık pozisyonları ise şu şekildedir:

♦ Kazan Operatörü,
♦ Bakım Onarım Müdürü,
♦ Üretim Planlama Mühendisi,
♦ Güvenlik Görevlisi,
♦ İç Denetim Sorumlusu,
♦ Anadolu Bölgeler Müdürü,
♦ İşletme Mühendisi,
♦ Dış Ticaret Operasyon Elemanı,
♦ Muhasebe Elemanı,
♦ Yağ Rafine Ustası.

Kadooğlu personel eleman alımı iş ilanları 2016 da bu pozisyonlarda başlayacak olup, önümüzdeki günlerde daha birçok ilan yayınlanacaktır. Bu nedenler de bu ilanları takip etmek ve detaylı bilgi sahibi olmak sizler içinde büyük önem taşımaktadır. Sitemizi takip ederek,Kadooğlu personel eleman alımı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kadooğlu holding  hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kadooglu-yag-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c8608-p33486/

Bir önceki yazımız olan Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Çalık Enerji, Çalık Enerji Eleman Alımı ve Çalık Enerji İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.