Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kadoil Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kadoil Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kadoil İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Kadoil insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kadoil iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kadoil Hakkında

1977 yılından beri ticaret hayatının içerisinde yer alan Kadooğlu Holding; akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biridir. Kadoil, Kadooğlu Petrolcülük A.Ş. ismi ile Kadooğlu Holding’e bağlı bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak 2000 yılında kuruldu. Şirket 2006 yılında Kadoil markası ile akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi.

Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 320’yi aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Anadolu Bölgeler Müdürü, Akaryakıt İstasyon Muhasebe Sorumlusu, Akaryakıt İstasyon İşletme Müdürü, İç Denetim Sorumlusu,  İnşaat Mühendisi, Mekanik Bakım Elemanı, Elektronik Bakım Teknisyeni, Temizlik Görevlisi,  Dış Ticaret Operasyon Elemanı, Kalite Kontrol Elemanı

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.