Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kadıköy Şifa Hastanesi Personel Eleman Alımları İş İlanı

Kadıköy Şifa Hastanesi Personel Eleman Alımları İş İlanı

Kadıköy Şifa Hastanesi Personel Alımı

İstanbul Anadolu yakasında ilk özel hastane olarak kurulan Kadıköy Şifa Hastanesi, binlerce kişiye hizmet veren özel hastanelerden biridir. 1976 yılından günümüze hizmet veren ve hizmet kalitesini sürekli artırmak için yeni yatırımlar yapan Kadıköy Şifa Hastanesi, önümüzdeki yıllarda müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Özellikle sağlık sektöründe çalışmak isteyen adayların ilk tercih ettiği özel hastanelerin başında olan kurum yeni alımlarla bünyesinide güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Kadıköy Şifa Hastanesi personel alımı kaç kişi ile yapılacak net bir rakam vermek doğru olmaz ancak yayında olan ilanlara baktığımızda karşımıza 10 adet pozisyon çıkmaktadır. yılın belli başlı aylarında ilanlarını güncelleyen kurum tüm başvuruları büyük bir hassasiyetle değelendirmektedir.

Kadıköy Şifa Hastanesi personel alımı hangi pozisyonlarda yapılacak ilanları incelediğimizde karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekilde verilmiştir.

♦ Hasta Kabul Yetkilisi,
♦ Hemşire,
♦ Ebe,
♦ Muhasebe Elemanı,
♦ Hasta Bakıcı.

Kadıköy Şifa Hastanesi personel alımı yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacak olup bu ilanlarla birlikte yayında olan ilanlarda yine kariyer sayfası üzerinden verilmiştir. Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

https://www.secretcv.com/firma/kadikoy-sifa-saglik-grubu-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.