Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Jolly Tur Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Jolly Tur Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Jolly Tur İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Ülkemizin en büyük tur şirketlerinden birisi olan Jolly Tur 1987 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bir çok tatilcinin ilk tercihi olan Jolly Tur sürekli kendisini geliştirerek büyütmüştür. Bugün kendi sektörünün lider markalarından birisi olan Jolly Tur personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin bir çok şehrinde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren firmanın çatısı altında yüzlerce insan iş sahibidir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Jolly Tur insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Jolly Tur Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Jolly Tur Açık Pozisyonlar

• Yazılım Uzmanı
• Satış Pazarlama Sorumlusu
• Bilet Satış Temsilcisi

Jolly Tur personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Jolly Tur gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Jolly Tur İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/clup-jolly-turizm-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari?firma=26763

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.