Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İzgaz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

İzgaz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

İzgaz İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımı İzgaz insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İzgaz iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

İZGAZ 15.10.1992 yılında İzmit Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kuruldu. 1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile İzmit Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde doğal gaz tesisleri kurmak, doğal gaz dağıtmak ve satmak konusunda yetki verildi.
2004 yılında EPDK 5216 sayılı Büyükşehir Kanunu’na istinaden İZGAZ’ın yetki sınırlarını Kocaeli ilinin Gebze ve Karamürsel hariç tamamına genişletti. 26 Nisan 2005 tarihinde BOTAŞ, Kocaeli’de kendisine ait olan sanayiye doğal gaz verme yetkisini İZGAZ’a devretti. 2009 yılının başında GDF SUEZ Grup’a katılan ve Gebze ve Karamürsel dışında tüm Kocaeli’ye gaz arz eden İZGAZ GDF SUEZ, Türkiye’nin can damarı Kocaeli sanayisine ve yaklaşık 300.000 konut müşterisine 10 adet RMS-A, 111 adet müşteri istasyonu, 85 adet bölge regülatörü ve 3353 km doğal gaz şebekesiyle hizmet vermektedir.
İZGAZ GDF SUEZ, dağıtım şebekesini Kocaeli’nin köylerine varıncaya dek genişletmektedir.

Misyon

Lisans sınırlarımız dahilinde tüm müşterilerimize sosyal ve hukuki sorumluluklarımızın bilincinde, çevreye saygılı, insan odaklı, güvenli, kaliteli ve sürekli doğal gaz hizmeti sunmaktır.

Vizyon

Enerji ve çevreyi, ilerleme ve gelişmenin bir parçası olarak gören, sektöründe kıyas kabul edilen ve tüm paydaşları için değer üreten bir firma olmaktır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Başvuru Kanalları: 

https://www.izgaz-gdfsuez.com/izgaz/insan-kaynaklari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İzgaz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.