Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İstikbal Mobilya İş İlanları 2015

İstikbal Mobilya İş İlanları 2015

İstikbal Mobilya insan kaynaklarıbiriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İstikbal Mobilya iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım süreci, Yıllık İşgücü Planı doğrultusunda yönetilmektedir. İşe alma politikamızın esası, hem mavi yakalı, hem de beyaz yakalı çalışanlar için; fırsat eşitliği politikası çerçevesinde işin niteliklerine ve kurum kültürüne uygun özelliklere sahip elemanların seçimine dikkat edilmesidir. Yıllık İşgücü Planı doğrultusunda, açık pozisyonlarımız için öncelikle şirket içinde uygun aday olup olmadığına bakarız. Daha sonra grup şirketlerimizde uygun aday olup olmadığına bakılır. Pozisyon için uygun aday bulunamazsa, dış yollardan işgücü istihdamına yöneliriz. Şirket dışındaki başvurular için kullandığımız iki aday havuzumuz var:
1. Holding Aday Havuzu: Holding İK havuzunda toplanan iş başvuruları
2. Kariyer.net: Kariyer.net’teki iş ilanlarımıza başvuru yapan adaylar
İşe alım sürecimizde hem şirket kültürüne uyum, hem pozisyona teknik ve kişisel açıdan uyum değerlendirilir.
Beyaz yakalı adayların 5 Faktör Kişilik testi ve DISC Envanteri sonuçları ile kişilik analizleri yapılmakta ve değerlendirilmektedir. Önce İnsan Kaynakları mülakatı yapılır. Süreç lideri, ilgili Genel Müdür Yrd. ve Genel Müdür ile teknik mülakat yapılır. Olumlu bulunan adaylar Holding mülakatına yönlendirilir.
Mavi yakalı adaylar için Genel Yetenek – Kültür testi uygulanır. Test sonuçlarına göre Önce İnsan Kaynakları mülakatı yapılır. Süreç lideri ve ilgili Genel Müdür Yrd. ile teknik mülakat yapılır.

İstikbal Mobilya Hakkında

1957 yılında Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde kapı–pencere yapımı ile temelleri atılan İstikbal, 80’li yıllara kadar kapı–pencere, dolap, yatak odaları, masa–sandalye gibi mobilya çeşitleri üretti.

İstikbal, 80’li yıllarda yaptığı yatırımlar, innovatif ürün tasarımları, kaliteli ve çevreye saygılı ürünleri, alanında uzman çalışanları ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektöründe lider marka olmayı başardı.

Uygun Pozisyonlar: Terzi, Üretim Elemanı

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.