Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İşbir Yatak Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İşbir Yatak Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İşbir Yatak 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

 

Merhaba değerli iş arayanlar Türkiye’nin en büyük yatak üreticileri arasında bulunan İşbir Yatak aktif halde hizmet vermeye devam etmektedir. Şuanda birçok kişinin çalışmakta olduğu İşbir Yatak hem fabrikasına hem de diğer illerde bulunan şubelerine birçok personel eleman alımı yapacaktır.

Seçme ve Yerleştirme:

Doğru işe doğru çalışan seçimi İşbir Yatak’ta işe alım sürecinde temel felsefedir. İşbir Yatak’a yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir.

Performans ve Kariyer Yönetimi:

İşbir Yatak’daki performans sisteminin amacı; çalışanların performanslarının çok yünlü ölçülerek sağlıklı bir geribildirim sürecinin yaşanması ve bireysel performans kadar takım performansının da öne çıkarılmasıdır. Çalışanlar; deneyimleri, eğitimleri ve kariyer hedefleri doğrultusunda İşbir Yatak bünyesindeki farklı alanlarda da görev alabilirler.

İşbir Yatak; Bir İşbir Holding Kuruluşu…

44 yıl önce kurulan İşbir Holding aileye bağlı tüm şirketleri ile toplam 350.000 m²lik üretim tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor. İşbir Holding ailesine bağlı şirketler: İşbir Sentetik Dokuma San. A.Ş., İşbir Optik San. A.Ş., İşbir Pazarlama ve İhracat A.Ş. ve İşbir Sünger Sanayi A.Ş. çatısı altında İşbir Yatak ve İşbir Ziraat.

İşbir Yatak, İşbir Sünger Sanayi A.Ş. bünyesinde bir İşbir Holding kuruluşudur.

Uygun Pozisyonlar: Satış Uzmanı Balıkesir, Satış Elemanı Ankara, Pazarlama ve Satış Temsilcisi İzmir, Üretim Mühendisi Ankara, Sekreter İzmir, Kimya Mühendisi İzmir

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi –  Yenibiris.com

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.