Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Özel güvenlik görevlisi sertifikası sahiplerinin çalışmak için en çok tercih ettikleri bankaların başında gelen İş bankası güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Özel güvenlik görevlisi alımı için istanbul da personel alım ilanı yayınlayan İş bankası personel alımı için bazı özel ve genel şartlar belirlemiştir sizde istenen şartları yerine getiriyorsanız bu ilanlara başvuru yapabilirisiniz.

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı yapacağı adaylar belirlendikten sonra sınav yapılacaktır. Sınavı kazanan güvenlik görevlileri Mülakat süreci sonrasında işe alımlar gerçekleştirilecektir. Peki İş Bankası güvenlik görevlisi alım şartları nelerdir? İş Bankası Güvenlik Görevlisi başvurusu nereden ve nasıl yapılır işte detaylr..

Başvuru Şartları.

– Türk vatandaşı olan adaylar,
– En az lise mezunu olan adaylar,
– 18 Şubat 1988 ve sonrasında doğmuş olan adaylar,
– Askerlik görevini tamamlamış olan adaylar,
– İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar,

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.