Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İpragaz Personel Alımı İş Başvurusu 2016

İpragaz Personel Alımı İş Başvurusu 2016

İpragaz Personel Alımı İş Başvurusu

İpragaz Türkiye nin bilinen ve en çok tanınan, Lpg, Lng, Dökme gaz satışı yapan şirketlerinden biridir. Şirket yeni hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı yapacagını duyurdu. Kariyer hedefinize İpragaz gibi köklü bir şirkette devam etmek istiyorsanız iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Yeni yatırımlarla farklı sektörlerdede çalışmalarına devam eden İpragaz kurumsal bir firma olmasından dolayı bir çok kişinin tercih ettigi şirketlerin başında geliyor.

İpragaz personel eleman alımı konusunda uzman insan kaynakları ekibi tarafından yönetilmektedir. Yayındaki ilanların yanı sıra bu iş ilanları sürekli güncellenmektedir. İşe alım süreci içinbaşvurunuzun sonrasında Cv niz İnsan kaynakları tarafından degerlendirilip. Mülakat süreci başlatılıyor. İpragazın personel almak için yayımladıgı iş ilanları şu şekildedir.

♦ ÜRETİM TEKNİKERİ,
♦ SATIŞ ELEMANI,
♦ ÜRETİM MÜHENDİSİ,
♦ SATIŞ SORUMLUSU,
♦ MUHASEBE ELEMANI,
♦ SATIŞ VE TEKNİK DESTEK ELEMANI,
♦ SATIŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU.

İpragaz personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda yapılacak olup yayımlanan yeni ilanlarla güncellenecektir. Sizde iskurr.gen.tr sitesini takip ederek yeni güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Alt kısımda verilmiş olan linki kullanarak İpragaza iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ipragaz-a-s-is-ilanlari-c2106-p12144/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.