Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İpek Kağıt Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İpek Kağıt Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İpek Kağıt İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız İpek Kağıt insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İpek Kağıt iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Çalışma Yerlerimiz

  • İstanbul Merkez
  • Yalova Fabrikası
  • Manisa Fabrikası
  • Kazakistan Fabrikası

Kuruluşumuzda öncelikle her görevin tanımı yapılır ve bu iş tanımının gerektirdiği yetkinlikler ve genel nitelikler (ehliyet, seyahat durumu vb.) belirlenir. Çalışan ihtiyacı çerçevesinde, adayları iş tanımının gerektirdiği genel nitelikler ve yetkinliklere göre değerlendiririz. Uzman Yardımcısı ve üstü pozisyonlar için çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi ararız. Kazakistan fabrikamızda çalışmak isteyen adayların Rusça bilmesi tercih sebebimizdir. Yeni çalışan ihtiyacımız olduğunda, gazetelerde ve/veya internette iş ilanlarımız yer alır. Bu ilanları takip ederek, İpek Kağıt’ta iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Staj Olanakları

İş dünyasına hazırlanmak için…

Kuruluşumuzda uygulanan staj sisteminin temel amacı; üniversite, yüksekokul, teknik lise, endüstri meslek lisesi vb. öğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerden en yetkin ve başarılı olanlarına kuruluşumuzda staj olanağı vermek, staj süresince performanslarını izlemek ve üstün performans gösteren öğrencileri eğitimlerini tamamladıklarında kuruluşumuza kazandırmaktır.

Nasıl başvuracaksınız?

Yüksekokul ve üniversite öğrencisiyseniz;

Her yıl Mart ayı içerisinde başvuruları kabul ederek, uygun adaylara kontenjanımız doğrultusunda yaz stajı yapma olanağı sağlıyoruz.

Online staj başvurularınızı www.eczacibasikariyer.com adresinden yapabilirsiniz.

Lise öğrencisiyseniz;

Teknik lise, endüstri meslek lisesi vb. kurumlarda öğrenim gören lise öğrencisiyseniz; her yıl Temmuz sonuna kadar kuruluşumuza faks, posta, e-posta yoluyla özgeçmiş göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: BÜTÇE PLANLAMA UZMANI, Mekanik Bakım Ustası, Üretim Uzmanı / Uzman Yardımcısı, Elektrik Bakım Ustası,

İpek Kağıt İş Başvurusu:

http://www.ipekkagit.com.tr/tr_TR/kariyer/is-ve-staj-basvurusu

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.