Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İntegral Menkul Değerler Personel Eleman Alımı İş İlanları

İntegral Menkul Değerler Personel Eleman Alımı İş İlanları

İntegral Menkul Değerler İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Türkiye ve uluslararası teşkilatlanmış piyasalarda; Yeni ürünleri, yüksek teknoloji ve bilgi birikimimiz sayesinde yatırımcılara mükemmel aracılık hizmeti ile sunmaktır. Bu vizyondan hareket ile; Gerek yerli ,gerekse yabancı yatırımcıların Türkiye piyasasına olan güvenini artırmak ve bu güven ile yeni potansiyel yatırımcıları piyasalarımıza kazandırmak, görevimizdir.

Misyonumuz; Yatırımcıların tasarruflarını doğru yönlendirmeleri için, sektördeki gelişmeleri yurt içi ve yurt dışı kaynaklardan araştırmak, takip etmek ve mükemmel hizmet kalitesini, yüksek teknoloji ile yatırımcıların memnuniyetine sunmaktır .

İntegral Menkul Değerler  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için İntegral Menkul Değerler Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

İntegral Menkul Değerler Açık Pozisyonlar

• Yurtiçi Piyasalar Müşteri Temsilcisi
• Bilgi İşlem Uzmanı
• Kurumsal İletişim Uzmanı
• Forex Müşteri Temsilcisi ( İstanbul )
• Bilgi İşlem Uzman Yardımcısı

İntegral Menkul Değerler  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr İntegral Menkul Değerler gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

İntegral Menkul Değerler İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/integral-menkul-degerler-a-s-is-ilanlari-c1712-p7813/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İntegral Menkul Değerler Personel Eleman Alımı İş İlanları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.