Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İnsan Kaynakları İş İlanları 2016

İnsan Kaynakları İş İlanları 2016

İnsan Kaynakları İş İlanı

Web ortamlarının dünyanın her yanına yayılım göstermesinin ardından insanların bilgi ihtiyaçlarından tutun da ürün – hizmet ihtiyaçlarına kadar bu ortamlar üzerinden karşılamaya başladıkları bir çağda yaşamaya başlamış bulunuyoruz. Bakıldığı zaman her türlü kurum ve kuruluşun kurumsal bir web sitesinin sanal ortam üzerinde yer aldığı dikkat çekmekte. Bankalarda bu kurum ve kuruluşlara dahil. Her bankanın kurumsal anlamda vizyon, misyon, insan kaynakları ve daha pek çok noktada taleplere yanıt verebilem noktasında kurumsal bir web sitesi bulunuyor ve bu site üzerinden insanlara çeşitli fırsatlar yaratıyor. Yarattığı fırsatlardan bir tanesi de elbette iş imkanlarını barındırıyor. Ziraat bankası insan kaynakları bölümü ziyaret edildiğinde bu bölüm üzerinde bankaya personel alımları, sınavın hangi tarih ve saatlerde yapılacağı, mülakatların tarihleri, asıl kazananlar listesi ve çok daha fazlası bulunuyor. Ayrıca; ilerleyen dönemlerde bankanın personel ihtiyaçlarının ortaya çıkmasına karşın oluşturulan üyelik bölümleri ile cv oluşturulup sistemde bekletilebiliyor.

İnsan kaynakları iş ilanı bölümleri pek çok insanın zaman zaman girip ziyaret ettiği bölüm olarak ifade ediliyor. Bankaların merkez insan kaynakları biriminin düzenini sağladığı bu bölüm internet siteleri üzerinde rahatça erişilebilecek şekilde tasarlanıyor. İnsan kaynakları birimi belli başlı bilgileri vermenin yanı sıra bu bölümler üzerinden iş işlanlarını yayınlıyor personel ihtiyaçlarını insanlara bildiriyor. Bu bölümleri düzenli bir şekilde takip eden bireylerin zamanında başvuru yapma şansı elde ederek banka personeli olma şansını da arttırdığına şahit oluyoruz. Kısacası; bünyesinde çalışmak istediğiniz bankaların web siteleri üzerinde takip etmeniz gereken bölümler insan kaynakları (İK) bölümüdür.

İş Bankası insan kaynakları bölümü içinde aynı durumdan bahsetmek mümkün. İş Bankası bünyesinde yapılan kamuoyu bilgilendirmelerinden tutun da aradıkları personellerde bulunmasını istedikleri niteliklere kadar pek çok noktada bilgi verilen bu bölümler özellikle bu nitelikleri taşıyan ve bankacı olmak isteyen bireyler için çok önemli. Ne zaman personel ihtiyaçlarını belirtecekleri belli olmadığından periyodik olarak kurumsal sitelerin bu bölümlerinin incelenmesinde yarar bulunmakta. Bu bölümleri düzenli bir biçimde takip eden bireylerin zamanında haberdar oldukları noktalara başvurma şansı elde ettikleri de görülüyor.

Dilerseniz iskurr.gen.tr sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden takip ederek 2016 güncel iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternet'te Dosya Yükleyerek Para Kazanma başlıklı makalemizde 2016 İş İlanları, dosya yükleme ve dosya yükleyerek para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. HAVVA dedi ki:

    4 YILLIK LİSANS ÇEKO MEZUNUYUM.MEB ONAYLI İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI SERTİFİKAM MEVCUT EVLİ 1 ÇOCUK ANNESİYİM İKAMETİM AYDIN İNSAN KAYNAKLARI ALANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  2. Aslıhan Meryem Kuşcu dedi ki:

    Spor yönetimi 2.sınıf açıköğretim okuyorum.çalışmak istiyorum.36 yaşındayım.bankalarda temizlik veya çay servisi yapabilirim.bilgisayar sertifikası var.osmaniye de yaşıyorum.

  3. OGUZ TEZCAN dedi ki:

    SUUDI ARABISTAN,ÜRDÜN,RUSYA VE YURTİÇİNDE CESITLI MERMER MONTAJLARINI BASARIYLA TAMAMLAMIS BIR FIRMAYIZ. DENEYIMLI VE VASIFLI ELEMANLARIMIZLA PROJELERINIZE KATKI YAPMAK ISTEMEKTEYIZ.PROJELERINIZE TEKLIF ALMAK ICIN BIZI ARAYABILIRSINIZ

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.