Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İnci Akü Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İnci Akü Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İnci Akü İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar İnci Akü insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İnci Akü iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Başarılı finansal ve operasyonel performansımızı sürdürürken, yeni yatırımlarımız ve büyüyen organizasyonumuzla istihdam olanaklarımızı arttırarak topluma fayda sağlamaya devam ediyoruz.

İnci Akü’de, açık pozisyonlarımıza en doğru adayın işe alınarak yerleştirilmesi için iç kaynaklar başta olmak üzere pek çok iç ve dış kaynaktan (iş arama siteleri, danışmanlık firmaları, sosyal medya, şirket içi staj programları,Meslek Edindirme Kursları, Üniversitelerin İncileri v.b) yararlanıyoruz.

İşe alım sürecimizde adaylarımızın bir yandan şirket performansına maksimum katkı sağlayacağı en doğru pozisyonda görev alırken diğer yandan da kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunabilmeleri için en doğru adayı seçmek ve yerleştirmek üzere çalışıyor, yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakat tekniği ile birlikte yabancı dil bilgisini ölçme araçlarından, kişilik testleri ile genel yetenek testlerinden faydalanıyoruz.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Bakım Teknikeri, Kalite Kontrol Elemanı, Mekanik Bakım Teknikeri

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/inci-holding-is-ilanlari-c1716-p7857/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.