Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İnanlar İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015

İnanlar İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015

İnanlar İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2015

İnanlar İnşaat  büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi iş imkanı sağlamaktadır . Özellikle büyümek isteyen bir firma olan İnanlar İnşaat daha birçok kişiyi işe alabilmek için ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi işe alacaklarını belirttiler. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan İnanlar İnşaat  işe alım süreçleri için profesyonel bir ekip kurmuştur.İnanlar İnşaat’ın bu personel eleman alımlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız yazımızdan şirketin kariyer bilgilerini takip edebilirsiniz.

İnanlar İnşaat insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için İnanlar İnşaat Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

İnanlar İnşaat Açık Pozisyonlar

– Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

SATIŞ TEMSİLCİSİ

Aktif Satış Elemanı

Bütçe Planlama ve Hakediş Uzmanı

Finans ve Muhasebe Uzmanı

Kaba Yapı Koordinatörü

İdari İşler ve Satınalma Sorumlusu

İnanlar İnşaat personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr İnanlar İnşaat gibi büyük inşaat şirketlerini takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

İnanlar İnşaat İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/inanlar-insaat-is-ilanlari-c43871-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.