Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İkea Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İkea Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İkea İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız İkea insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İkea iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

IKEA kültürüne uygun adaylar seçeriz

IKEA Türkiye çalışanları mütevazı, sorumluluk almaya istekli, motivasyonu yüksek ve takım çalışmasına inanan kişilerdir. Bizim için eğlenerek çalışmak çok önemlidir; dolayısıyla IKEA Türkiye’de çalışmak için birçok sebep olsa bile, çalışanlarımıza neden burada olmak istediklerini sorduğunuzda hep aynı cevabı alırsınız: “Çalışma ortamı çok keyifli!”
Hatalarımızdan ders alırız
IKEA kültüründe bir söz vardır: “Hata yapmak doğaldır ve herkes hata yapabilir.” Biz hata yapmanın gelişim ve öğrenme yollarından biri olduğuna inanırız.

Değişime olanak sağlayan kariyer fırsatları sunarız
IKEA perakendeciliği içerisinde potansiyel sahibi olduğunu düşündüğümüz çalışanlarımıza her fırsatta farklı iş olanakları yaratırız.

Bugün İstanbul, yarın Ankara
IKEA Türkiye şu an 4 ayrı şehirde 5 farklı mağaza ve Merkez Ofis ile farklı kariyer olanakları sunmakta ve büyümeye devam etmektedir. Bize göre bir mağazadan diğer bir mağazaya geçiş doğal bir kariyer yoludur.

Egolarımızı dışarıda bırakırız
Bizler süslü ünvanlara ve özel odalara ihtiyaç duymayız, çalışanlarımızın egolarını dışarıda bırakmalarını bekleriz. Böylece ekip olarak işimizi daha hızlı, verimli ve eğlenceli bir şekilde yaparız.

Kendi başınıza her şeyi öğrenebilirsiniz
Sorumluluk verilmesini beklemeden işi öğrenmek ve inisiyatif almaktan keyif alıyorsanız, IKEA Türkiye tam size göre.

IKEA Türkiye büyük bir ailedir
İşyerinde birlikte çalıştığınız kişiler aynı zamanda sizin arkadaşlarınızdır. Bir şeyler paylaşmak istediğinizde sizin gibi binlerce insan bulabilirsiniz, burası aynı zamanda çok büyük ailedir.

Uygun Pozisyonlar: Engelli Genel Başvurusu, Satış Ekip Üyesi, Mobilya Ekip Montaj Üyesi, Bulaşıkhane Ekip Üyesi, Satış Ekip Üyesi, Forklift Operatörü, Marangoz, Çağrı Merkezi Ekip Üyesi, Restoran Ekip Üyesi, Müşteri Hizmetleri Ekip Üyesi, Kasiyer Part Time/Full Time, Kasa Ekip Üyesi, Depo Ekip Üyesi

İkea İş Başvuru :

http://www.kariyer.net/mapa-mobilya-a-s-ikea-is-ilanlari-c6680-p31560/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.