Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İgdaş Personel Alımı İş İlanları 2016

İgdaş Personel Alımı İş İlanları 2016

İgdaş Personel Alımı İş İlanları 2016

İğdaş, İstanbul gaz dağıtım hizmeti vermekte olan şirket 2016 yılı için personel alımı yapacaktır. Abonelerine daha iyi hizmet verebilmek için personel alımı yapacak olan iğdaş alım yapmayı planladığı personelleri deneyim sahibi adaylar arasından yapacaktır. Geçtiğimiz yılın aksine 2016 yılında personel alımlarına hız verecek diyebiliriz.

İgdaş personel alımı iş ilanları 2016 yılı için alım yapacağı personeller için açık iş ilanlarını göremiyoruz. İş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden vermeyen İğdaş başvurularını kendi internet sitesi üzerinden yapmaktadır.

İgdaş personel alımı  2016 iş ilanlarına nasıl başvurulur bu konuda size bilgi vermeye çalışacağız. Şirket iş ilanları için internet sitesi üzerinden cv göndermeniz gerekmektedir. Alımları 2016 yılı için vezne görevlisi, sayaç okuma görevlisi gibi yardımcı hizmetlerde yapacaktır.

igdaş iş başvurusu için bilgi almak istiyorsanız internet sitemizi kullanabilirsiniz.. İskurr.gen.tr büyük şirket iş ilanlarını sürekli güncellemektedir. İgdaş iş başvurusunu aşağıda yer alan internet sitesini kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.igdas.com.tr/BasvuruFormu?id=249

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Cüneykaya dedi ki:

    Okumayı elemanın işe ihtiyacım var

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.