Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İdo Personel Alımı İş İlanları 2015

İdo Personel Alımı İş İlanları 2015

İdo Personel Alımı İş İlanları

1987 yılında kurulan İstanbul Deniz Otobüsleri sanayi ve ticaret anonim şirketi İstanbul’un deniz ulaşımına ve trafik sorununa çözüm bulmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. Günümüze kadar sürekli büyümesini sürdüren İstanbul Deniz Otobüsleri personel alımlarını kendi internet sitesi ve kariyer.net üzerinden sürdürmekte ve bugün itibariyle başta yönetici asistanı olmak üzere, işe alım ve iletişim uzmanı, uzman denetçi, raporlama uzmanı ve kurumsal satış danışmanı olmak üzere daha birçok farklı pozisyonda personel alımı yapmaktadır.

İdo insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için İdo Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

İdo Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru

İdo personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr İdo gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

İdo İş Başvurusu İçin:

http://www.ido.com.tr/idocv/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İdo Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.