Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Horoz Lojistik Personel ve Eleman Alımı 2015

Horoz Lojistik Personel ve Eleman Alımı 2015

Horoz Lojistik İnsan Kaynakları İş Başvurusu

1942 yılında kurulan Horoz, bugün kara, deniz, hava taşımacılığı, depolama ve proje taşımacılığı ile yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerine entegre lojistik hizmetleri sunabilen bir kuruluştur.Yurtiçinde 1000 üzerinde bordrolu çalışanı, 40’a yaklaşan işyeri, yurtdışında sahip olduğu ofisleri, acentalarıyla ve güçlü teknolojik altyapısıyla sektörün önde gelen lojistik firmalarındandır. 2000 yılından bu yana  Fransız ortağı bulunan SDV-Horoz, Renault Trucks’ın İstanbul ana Bayii olan Horoz Taşıt servis grup şirketlerindendir.
Horoz Holding’in İnsan Kaynakları politikası , çalışma yasa ve düzenlemelerine uyumlu, adil,  çalışanları için sağlıklı, güvenli, saygılı bir iş ortamı yaratmak, çalışanlarının gelişimini destekleyerek şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini sağlamaktır.

Horoz Lojistik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Horoz Lojistik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Horoz Lojistik Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru
Depo Uzmanı
Depo Elemanı
Sevkiyat Uzmanı
Lojistik Personeli
Depo Uzmanı

Horoz Lojistik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Horoz Lojistik gibi büyük Lojistik şirketlerini takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Horoz Lojistik  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/horoz-lojistik-kargo-hizmetleri-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c3614-p28497/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.