Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

H&M 72 Adet Personel Alımı Yapıyor 2016

H&M 72 Adet Personel Alımı Yapıyor 2016

H&M Personel Eleman Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Dünyanın üç büyük perakende şirketinden biri olan H&M çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. 2016 yılında Türkiye’de çok sayıda personel alımı yapmayı hedefleyen H&M yeni mağazalar açarak daha çok personele iş imkanı verecek.

Türkiye geneli personel alımı yapacak olan H&M 72 adet açık pozisyon için iş ilanı yayınladı. H&M Personel Alımı için H&M insan kaynakları kariyer sayfasına  üye olarak başvuru yapma imkanı veriyor. Başvurularınız H&M insan kaynaklarına aracısız ulaşıyor. Dilerseniz H&M İş İlanlarına Birlikte bakalım.

♦Görsel Düzenleme Sorumlusu
♦Departman Müdürü
♦Mağaza Müdürü
♦Departman Müdürü
♦Nakit Ofis Sorumlusu
♦Satış Danışmanı
♦Reyon Yöneticisi

H&M Personel Alımı 2016 yılında bu ilnalarla birlikte bir çok iş ilanı yaynlamıştır. Yayında olan iş ilanlarını inceleme ve bu ilanlara iş başvurusu yapabilmek için alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

H&M İş Başvurusu 2016

https://career.hm.com/content/hmcareer/tr_tr/findjob.html

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.