Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hitit Medical Personel Alımı İş İlanları 2016

Hitit Medical Personel Alımı İş İlanları 2016

Hitit Medical Personel Alımı İş İlanları 2016

İzmir’de faaliyetlerini sürdüren Tıp alanında şirketlerin ,eczane ve ecza depolarının ihtiyacı olan medikal cihazların üretimini ve pazarlamasını yapan Hitit Medical Cihazların pazarlama satış bölümünde görevlendirilecek Müşteri Temsilcisi kadrosunda görevlendirilecek personeller arıyor. Önlisans Mezunu olan genç adaylara iş imkanları veren büyük medikal şirketi bununla birlikte Üniversite Mezunları içinde bünyesinde görevlendirmek üzere alımlar yapmaktadır.

Hitit Medical personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile alım yapılacak tam bir rakam veremiyoruz. Fakat yılın her ayında personel alımları yapan Hitit Medical ilanlarını sürekli güncellemektedir. 2016 yılı sonuna kadar yüzlerce personel alımı yapacak diyebiliriz.

Hitit Medical personel alımı 2016 yılında hangi kadrolar için alım yapılacak dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦Müşteri Hizmetleri Temsilcisi,
♦Depo Şefi,
♦Satış Pazarlama Sorumlusu,
♦Reachtruck Operatörü.

Hitit Medical personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarla başlayacak olup bu ilanlar haricinde de çok sayıda iş ilanı yine kariyer sayfası aracılığı ile yayınlanmaktadır. Sizde bu ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/hitit-tibbi-cihazlar-a-s-is-ilanlari-c5502-p30385/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hitit Medical Personel Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.