Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Henkel Personel Alımı 2016

Henkel Personel Alımı 2016

Henkel Personel Alımı 2016

Temizlik ürünleri üreten ve pazarlayan dünya çapında bilinen Henkel Türkiye de personel alımı yapacaktır. Bilindik bir çok markanın üreticisi ve patent sahibi olan Henkel 2016 yılında ülkemizde çok fazla personel ve eleman alacağını bildirdi. Henkel 140 yıllık birikimi ve 120 ülkede 50 bin kişiye iş imkanı sunarak ciddi bir sermayeye sahip global bir şirket olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sizde bu global şirkette çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyiniz.

Henkel personel alımı 2016 yılı içerisinde kaç kişi ile olacak net bir bilgimiz yok ilanı incelediğimizde 20 pozisyon için ilan yayınladığını görmekteyiz. Yıl sonuna kadar 200 den fazla personel alımı yapacağını söyleyebiliriz. Personel alımlarını yöneten uzman insan kaynakları departmanı yapılmış olan tüm ilanları dikkatli şekilde inceleyip kendisi için uygun adayları iş görüşmesine çağırmaktadır.

Henkel personel alımı 2016 yılın da verdiği iş ilanlarını birlikte inceleyelim dilerseniz.

♦ Mekanik Bakım Teknikeri,
♦ Satış Temsilcisi (Çorum/ Amasya /Sivas),
♦ Key Account Manager (Ankara),
♦ Human Resources Trainee,
♦ Group Key Account Manager,
♦ Project Engineer.

Henkel personel alımı 2016 yılın da yayınlanan öne çıkan ilanlar yukarıda verildiği gibidir bu ilanlar sadece yayında olanlardan bir kaçıdır. Henkel iş ilanlarını belirli zamanlarda güncellemektedir. Sizde Henkel iş ilanlarına başvuru yapmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/henkel-turk-henkel-a-s-is-ilanlari-c1041-p445/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.