Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Hema Çerkezköy Fabrikası Personel Alımı İş İlanları 2015

Hema Çerkezköy Fabrikası Personel Alımı İş İlanları 2015

Hema Endüstri İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Organize’de 1971 yılından beri Hattat Holding‘in iştiraki olan Hema Hidrolik Makina Sanayi üretim tesisleri Dişli Pompa üretimi yapıyor. Çerkezköy’de çeşitli sektörlerde üretim yapan Hema fabrikası bulunuyor. Hattat Holding Türkiye’nin lider firmalarından biri olanHema Endüstri ile bölgede büyük isdihdam sağlayan firmalardan birisidir. Bunun yanında Hema Direksiyon Sistemleri, Hema Otomotiv Sistemleri,Hattat Otomotiv Pazarlama ve Hattat Tarım Makinaları holding gibi firmalar da Çerkezköy ve çevresindeki kişilerin isdihdamında tercih ediliyor.

Hema Endüstri 3000’in üzerindeki tecrübeli ve eğitimli personelin çalıştığı büyük bir ailedir. Hema Endüstri Çerkezköy’deki 800.000 metrekarelik açık, 150.000 metrekare kapalı alanda bulunan tesislerinde üretimlerini sürdürüyor. Hema’nın bunun dışında Çerkezköy’de bulunan direksiyon fabrikasında da mavi ve beyaz yakalı personeller için iş imkanları bulunuyor. mekanik, hidrolik ve elektrikli direksiyon kutuları üretilen fabrikada çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapılıyor.Hema Otomotiv fabrikasında binek ve hafif ticari araçlar için ön kaliper fren, arka kampana fren ve servo booster fren üretimi yapılıyor. Hattat Holding’in Çerkezköyde bulunan bu üretim tesislerinde çalışmak isteyenler iki şekilde iş başvurusunda bulunabilirler. İşçi pozisyonu için başvurular içib bizzat fabrikalara İnsan Kaynakları departmanına başvuru yapılabildiği gibi, internet sayfasından online iş başvurusu da yapılabilir. Hema Endüstri ve Çerkezköy’de bulunan Hattat Holding’e ait diğer fabrikalardaki açık pozisyonları internet sayfasından da takip ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eğer Hattat Holding gibi kurumsal bir firmada çalışmak isterseniz İnsan Kaynakları sayfasından açık pozisyonlara başvurabilir, ya da aşağıdaki bağlantıdan Genel İş Başvurusu yapabilirsiniz.

Hema Endüstri genel iş başvurusu yapmak için :

http://www.hemaendustri.com.tr/HumanResources.aspx?ID=47

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.