Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hedef Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Hedef Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Hedef Güvenlik İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız Türkyede Özel güvenlik şirketlerinin başında gelen Hedef Güvenlik. Şu an için bünyesinde çalışan binlerce özel güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Özellikle büyük şhirlerde hizmet veren Hedef Güvenlik başta İstanbul olmak üzere. İzmir, Bursa, Muğla, Tekirdağ ve Ankarada hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde Hedef güvenlik bünyesine dahil olabilmek için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hedef Güvenlik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Hedef Güvenlik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Hedef Güvenlik Firması Genel Şartları

-5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı olması.
-Fiziki görünümü işin gereğine uygun olması
-Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak
-25-40 yaşları arasında olmak
-Askerliğini yapmış olan adayların başvuruları değerlendiriliyor.
-Başvuru yapacak olan adaylar için En az 1.75 cm boyunda olmak
-Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan

Hedef Güvenlik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Hedef Güvenlik gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Hedef Özel Güvenlik İş Başvurusu :

http://www.kariyer.net/hedef-guvenlik-ltd-sti-is-ilanlari-c20232-p11234/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.