Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Hedef Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Hedef Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Hedef Grup  ana faaliyet konusu olan Satış ve Dağıtım dışında, Üretim,Filo Kiralam, Turizm ve Dış Ticaret gibi birçok farklı sektörde Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Yarım asırlık ticari yolculuğunda gerçekleştirdiği yatırımlara değer katabilme becerisi ile bugün ülkemizin yükselen değeri konumundadır. Grup içerisinde yer alan şirketlerimiz kendi alanlarında gösterdikleri başarılar ile sektörlerinde öncü firmalar olarak tanınmaktadırlar..Sizde Hedef Grup çalışmak istiyorsanız makalemizde verdiğimiz bilgileri inceleyerek Hedef Grup iş başvurularınızı yapabilirsiniz

Hedef Grup insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Hedef Grup Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Hedef Grup Açık Pozisyonlar

İNSAN KAYNAKLARI UZMANI,
SATIŞ TEMSİLCİSİ,
GENÇ HEDEFLİLER,
MERCH ELEMANI,
SEVKİYAT ŞOFÖRÜ.

Hedef Grup personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Hedef Grup gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Hedef Grup İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/hedef-grup-yonetim-danismanligi-ve-turizm-a-s-is-ilanlari?firma=112309

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.