Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Hedef Alliance Personel Eleman Alımı 2015

Hedef Alliance Personel Eleman Alımı  2015

Hedef Alliance İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Eczanelerin ilaç ihtiyaçlarını karşılayan en büyük  ecza depolarından birisi olan Hedef Alliance, sadece Türkiye değil arap ülkelerde de etkin bir şekilde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık olarak 10 bin çalışanı ile geniş bir hizmet vermekte olan Hedef Alliance, büyük projeler ile yeni hedefleri koymuştur. Daha fazla kişiyi işe almak ve daha fazla kişiye istihdam sağlamak adına yeni ilanlarını internete çoktan verdi.

Hedef Alliance insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Hedef Alliance Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Hedef Alliance Açık Pozisyonlar

– Telefonla Satış Görevlisi,
– Tahsilat Görevlisi,
– Satış Görevlisi,
– Denetçi,
– Muhasebe Uzman / Uzman Yardımcısı,
– Genel Başvuru / Engelli Kadrosu,
– İnsan Kaynakları Uzmanı/Uzman Yardımcısı.

Hedef Alliance personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Hedef Alliance gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Hedef Alliance İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/hedef-alliance-holding-is-ilanlari-c1485-p5317/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.