Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Hedef Alliance İş İlanları 2015

Hedef Alliance İş İlanları 2015

Merhaba Degerli İş Arayanlar,

Personel ve eleman alım ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz bu gün Hedef Alliance insan kaynakları departmanı’nın yaptığı açıklamalara göre ve Sitesinde yaptığı duyurulara göre hazırlamış olduğumuz sayfamızda  Hedef Alliance  iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hedef Alliance Hakkında:

Temel amacı insan sağlığına ve güzelliğine değer katmak olan Hedef Alliance Holding’in temelleri, Es Ecza Deposu’nun 1987 yılında İstanbul’da kurulması ile atılmıştır. Sonrasında, 1993 yılında kurulan Hedef Ecza Deposu ile tüm Türkiye geneline yayılmak amaçlanmış ve sektöre getirilen yenilikçi bakış açısı, dinamizm ve geniş hizmet ağı ile hızla yükselen bir ivme yakalanmıştır.

Hedef Grubu, ulusal başarıların ötesine geçip “dünya şirketi” olma hedefini gerçekleştirmek için, 2000 yılında dünyanın önde gelen ilaç ve sağlık ürünleri dağıtıcısı Alliance Boots (şimdi Walgreens Boots Allliance) ile ortaklık görüşmelerine başlamıştır. 2001 yılında Alliance Boots ile gerçekleştirilen stratejik ortaklık, yeni bölgelere açılmak ve yeni ortaklıklar geliştirmek için Grubun ilk adımı olmuştur. Bu ortaklığı; 2003 yılında Mısır’ın lider ilaç dağıtım şirketlerinden UCP ve 2007 yılında Rusya’nın ilk 5 büyük ecza deposundan biri olan Apteka Holding ile Cezayir’in lider ilaç dağıtım şirketi Hydrapharm ortaklıkları takip etmiştir.

 Başvuru Adresi:

http://www.hedefalliance.com/insan-kaynaklari/is-basvurulari.aspx

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.