Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

HDI Sigorta Personel Alımı İş İlanları 2016

HDI Sigorta Personel Alımı İş İlanları 2016

HDI Sigorta Personel Alımı İş İlanları 2016

HDI sigorta ülkemizde uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet etmeye devam etmektedir. Vermiş oldugu hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen sigorta şirketi, Personel ve eleman alımı yapacagını duyurdu. 2016 yılının gelişi ile personel alımınada hız veren HDI sigorta alım yapacagı personellerde deneyim sahibi adayları degerlendirme sürecine dahil edecektir.

HDI sigorta personel alımı  2016 yılında sigorta sektöründe çalışmak isteyenler için yayınladıgı iş ilanlarından bir kaçtanesi alt sizlerde HDI sigorta bünyesine dahil olmak ve kariyerinize sigortacılık sektöründe kendini kanıtlamış bir şirkette devam etmek isteyenler için yayınlanan ilanlar şu şekildedir.

♦ EMEKLİ TRAFİK POLİSİ,
♦ OTO KAZA UZMAN YARDIMCISI,
♦ ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI,
♦ NETWORK UZMANI,
♦ İDARİ İŞLER MEMURU,
♦ ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI,
♦ HASAR DENETİM UZMAN YARDIMCISI,
♦ EĞİTİM DESTEK ELEMANI.

HDI sigorta personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen iş ilanlarında olacaktır, Yayınlanan ilanlar haricindede bir çok ilana yer verilmiştir. Yapılan her başvuruyu insan kaynaları departmanı tarafından degerlendirmeye alınmaktadır. Uygun görülen adaylar iş görüşmesi için çagrılmaktadırlar.

http://www.kariyer.net/hdi-sigorta-a-s-is-ilanlari-c16792-p7453/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.