Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

HD İskender Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

HD İskender Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

HD İskender Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Başarı öyküsüne Ankara’dan başlayan ve ardından İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Çankırı, Bursa ve Aydın illerinde de şubeler açan HD İskender, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme anlayışını benimseyerek alışveriş merkezlerinde hizmet vermeye başlayan ilk İskender markası olmuştur.

Teknolojiyi yakından takip eden, gıda mühendislerinin titiz çalışmasıyla etlerinde %100 dana eti tercih eden ve hiçbir katkı malzemesi kullanmayan HD İskender’in üretim tesisi ve şubeleri ISO22000:2005 belgesi ile onaylıdır

HD İskender insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için HD İskender Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

HD İskender Açık Pozisyonlar

Kalite Sistem Uzmanı
Döner Ustası
Sosyal Medya Uzmanı
Finans Uzman Yardımcısı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı

HD İskender personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr HD İskender gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

HD İskender İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/hd-restaurant-isletmeleri-turizm-ins-tic-ve-san-is-ilanlari-c27941-p19712/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. abdullah durna dedi ki:

  iskender ustasıyım

 2. Muhammed dedi ki:

  Herkese Merhaba
  Ben Muhammed 27 yaşındayım KADİKÖY/İSTANBUL
  bulaşık Temizlik olmak istiyorum. sizce ne dersiniz?
  BABAM KONUŞUR MUSUNUZ? LÜTFEN..

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.