Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Haziran 2015 İş Bankası Personel Alım İlanları

Haziran 2015 İş Bankası Personel Alım İlanları

İş Bankası personel alımı için ilanlar yayınladı. Yapılan açıklamada Memur, Özel Güvenlik Görevlisi, Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı, Elektrik ve Makine Teknikeri alınacağı duyuruldu. İş Bankası açık olan personel alım ilanları şöyle:

İstanbul Memur Alım Sınavı son başvuru tarihi 17.06.2015. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölümlerinden mezun olmak şart.İlan Metni İçin Tıklayınız.

İstanbul Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı son başvuru tarihi 01.07.2015. 7 Temmuz 1987 ve sonrasında doğmuş olmak. İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak. Geçerlilik süresi 7 Temmuz 2016 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak. En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak. Boyu en az 175 cm. olmak. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alım Sınavı son başvuru tarihi 20.07.2015. Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT)* sınavından en az 85 puan almış olmak 25 Temmuz 1985 ve sonrasında doğumlu olmak. Bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Ankara Makine Teknikeri Alım Sınavı son başvuru tarihi 31.07.2015. 7 Ağustos 1987 ve sonrasında doğmuş olmak. Üniversitelerin 2 yıllık ön lisans eğitimi veren Makine bölümlerinden mezun olmak. Ankara ilinde ikamet ediyor olmak. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Diyarbakır Elektrik Teknikeri Alım Sınavı son başvuru tarihi 31.07.2015. 7 Ağustos 1987 ve sonrasında doğmuş olmak. Üniversitelerin 2 yıllık ön lisans eğitimi veren Elektrik bölümlerinden mezun olmak. Diyarbakır ilinde ikamet ediyor olmak. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.