Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Havelsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Havelsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Havelsan İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba degerli iş arayanlar Havelsan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Havelsan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

ELEMAN SEÇME VE YERLEŞTİRME SÜRECİMİZ

HAVELSAN’da eleman seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, mevcut pozisyon açıklarını, yıllık yapılan insan gücü planlamaları doğrultusunda, şirket vizyonu, misyonu ve kurum kültürüne en uygun temel yetkinlikler ile pozisyona ait özel yetkinliklere göre seçilmiş en uygun aday ile doldurmaktır.

HAVELSAN’a başvurular internet sitemiz üzerinden online olarak ya da anlaşmalı olduğumuz www.kariyer.net internet sitesi aracılığıyla yapılabilir. Şirketimize iletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veri tabanına kaydedilir. Yıllık işgücü planlaması doğrultusunda pozisyon açığı olduğu takdirde, bu veri tabanından araştırma yapılarak, iş tanımları ile gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur. Aranan pozisyona uygun yetkinliklere sahip olan adaylar Personel Seçme Esasları Prosedürü kapsamında ön değerlendirmeye (Personel Sınav Uygulama Tablosu) alınır. Ön değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylarla Teknik Mülakat yapılır. Bu mülakatta adaylar ilgili yöneticiler tarafından teknik açıdan değerlendirilir. Mülakat sonucunda en başarılı olan adaylara kişilik testi uygulanır ve Personel Değerlendirme Kuruluna alınır. İnsan Kaynaklarının da bulunduğu Personel Değerlendirme Kurulunda adayların temel yetkinlikleri, profosyenel hayattaki tutum ve davranışları ile şirkete uygunlukları değerlendirilir. Kurul sonucunda uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır ve işe yerleştirme işlemleri tamamlanır.

STAJ OLANAKLARIMIZ

Şirketimiz, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar, Elektrik / Elektronik, Endüstri ve Makina Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerine staj imkanı tanıyarak mesleki gelişimlerine destek vermeyi hedeflemektedir. Staj Kontenjanları şirketimizin stajyer öğrenci ihtiyacı çerçevesinde belirlenmekte ve belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sağlanmaktadır. Staj kontenjanları üniversitelerin ilgili fakültelerine bildirilerek veya internet başvurularından değerlendirme yapılmaktadır. Staj talebinde bulunan öğrencilerde aran kriterler; TC Vatandaşı olması, 3. veya 4. sınıf öğrencisi olması ve genel not ortalamasının 3 ve üzerinde olan öğrenciler değerlendirmeye alınacaktır.

Üniversite öğrencilerinin yanı sıra Meslek Lisesi Bilgisayar, Elektrik / Elektonik, Makina / Mekatronik, Finans ve Büro Yönetimi Bölümü öğrencilerine de staj olanağı sağlanmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Sistem Mühendisi, SAP ABAP Yazılımcısı, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Mobil Güvenlik Uzmanı, Zararlı Yazılım (Malware) Uzmanı, Sızma Testi / Pentest Uzmanı, Genel Başvuru

Başvuru Kanalları: 

http://www.kariyer.net/havelsan-is-ilanlari-c1148-p1612/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Havelsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. aziz dedi ki:

    selamın aleyküm ben aziz özden havelsanda calışmak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.