Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Havaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Havaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Havaş İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlaımız Havaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Havaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

İŞ BAŞVURU FORMU

Başvurular web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak ya da şahsen gelip İstasyonlarımızda Havaş görevlileri tarafından kendilerine verilecek başvuru formunu doldurmak suretiyle yapılmalıdır.

Başvuruda bulunacak adaylarda aranan nitelikler:

  • Yolcu Hizmetleri Memuru / Harekat Memuru
  • En az lise mezunu,
  • İyi derecede yabancı dil konuşabilir (tercihen ingilizce),
  • Vardiyalı çalışabilir,
  • Havaalanına yakın ve şirket servisi ile ulaşılabilen güzergahlarda ikamet ediyor,
    olma şartları aranmaktadır.

İşe alım sınavında adaylara yabancı dilin yanı sıra öğrenme/analitik düşünme/problem çözme becerisinin ölçüldüğü testler uygulanmaktadır. Bu testlerde  başarılı olan adaylar,  HAVAŞ profiline uygunluğun sorgulandığı ‘Yetkinlik Bazlı Türkçe Mülakat’ ve yabancı dilde konuşma seviyesinin ölçüldüğü mülakata katılmaktadırlar.

Değerlendirme sonucu olumlu olan adaylar işe alım sürecini takiben teorik ve işbaşı eğitime davet edilmektedirler. Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan adaylar işe başlatılmaktadır.

İşçi

En az ilkokul mezunu,
Vardiyalı çalışabilir,
Sağlık sorunu olmayan,
Havaalanına yakın semtlerde ikamet ediyor,
olma şartları aranmaktadır.

Münferit Personel Alımı

Genel Müdürlük ve İstasyonlarda Planlama dönemi ve Toplu İşe Alım dönemleri dışında kalan zamanlarda, iş süreci içerisinde ortaya çıkan münferit personel ihtiyaçları için web sitemize ya da şirketimize bizzat yapılan başvurular değerlendirilmektedir.

Genel Müdürlük kadroları için şirketimize yapılan başvurular her ünvanın gerektirdiği nitelikler doğrultusunda ön elemeye tabi tutulmaktadır. Nitelikleri uygun bulunan adaylar değerlendirme sürecine dahil edilerek  pozisyonun gerektirdiği yetkinlikleri açısından değerlendirilmektedir.

Görevin gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, Havaş Kurum Kültürü ile uyumlu aday(lar) göreve başlatılmaktadır. Yeni başlayan personelin, iş ve kurum kültürüne uyum sağlamaları için işteki ilk günlerinde şirkete ait kural ve yönetmeliklerin, kendi haklarının ve iş çevresinin tanıtımını kapsayan bilgilerin etkin bir işe alıştırma planı içinde verilmesi “oryantasyon programı” ile sağlanmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Güvenlik Görevlisi, BELLBOY, Host, Hostes, Yer Hostesi, Kabin Memuru.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Havaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.